Home » Nowości » Akcesoria do F/A-18 E/F w skali 1/72

Ten post dostępny jest także w języku: angielski

F/A-18 E/F Super Hornet to aktualnie podstawowy samolot bojowy US Navy. Popularny temat po prostu wymaga serii dodatków pozwalających na podrasowanie dostępnych modeli plastikowych.  Zobacz jakie akcesoria do F/A-18 E/F przygotował Attack Squadron!

Dysze silników F/A 18 E/F Super Hornet 1/72

W ofercie Attack Squadron pojawiły się dysze wylotowe silnika do Super Horneta. Zestawy żywiczne 1/72 są dedykowane dla modeli Revell i Hasegawa, Zestaw do modelu Revella zawiera jako oddzielne części: łopatki wirnika z dopalaczem, kanał wylotowy i same dysze z odwzorowanymi klapkami.

  • 72111  F/A-18 E/F Super Hornet engine nozzles for Revell

Zestaw do Hasegawy jest prostszy i dostosowany do części modelu.

  • 72112  F/A-18 E/F Super Hornet engine nozzles for Hasegawa

Koła żywiczne do Super Horneta 1/72

Koła żywiczne do F/A 18 E/F Super Hornet 1/72 zostały zaprojektowane z uwzględnieniem ugięcia pod ciężarem samolotu. Każde z kół zostało wykonane w innym ułożeniu opony (obrót), nie ą one identyczne co dodaje realizmu. Obok delikatnych detali felgi koła mają też wiernie odtworzony zestaw napisów i innych oznaczeń.

  • 72110  F/A-18 E/F Super Hornet Wheels

Zestaw Tactical Airborne Tanker set

W związku z unifikacją sprzętu lotniczego na pokładzie lotniskowców US Navy, samoloty F/A-18 przejęły też inne niż myśliwsko/bombowe funkcje bojowe. Jedna z nich jest tankowanie w powietrzu. Zestaw podniebnego tankowca zawiera cztery zbiorniki paliwa i  jako piąty tzw. „Buddy Pack” ze zwiniętą sondą do tankowania w powietrzu.

  • 72113  F/A-18 E/F USN Tactical Airborne Tanker set

Zestawy do F/A-18 E/F oraz innych wersji Horneta można nabyć w Arma Hobby. Zobacz listę dedykowanych produktów do F/A-18.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *