Home » Produkty » Myśliwce » Model myśliwca F2F-1 1/48 – już za tydzień!

Ten post dostępny jest także w języku: angielski

W najbliższy weekend kończymy promocję „preorder” modelu myśliwca F2F-1 w skali 1/48. Od poniedziałku cena wzrośnie do docelowej. W przyszłym tygodniu rozpoczynamy realizację zamówień preorder. Zobacz jakimi detalami podbije twoje serce ten modele i jakie dodatkowe korzyści uzyskasz kupując go na preorder.

grumman f2f-1 1/48

Przygotowania do wypuszczenia modelu są już na ukończeniu. Wczoraj dotarły do nas kalkomanie i klisze wydrukowane w Mirage Hobby.

kalkomanie i klisze

Arkusz wielkości 12×17 cm pozwoli Ci wykonać praktycznie każdy egzemplarz modelu, w instrukcji proponujemy sześć wersji malowania, cztery eskadr US Navy i dwie US Marines.

 48036_f2f_kalka_gotowa

Detale powierzchni F2F-1

Model został zaprojektowany i wydrukowany w 3D. Odlewy żywiczne, obok wiernego odtworzenia kaształtu modelu maja także odwzorowane łączenia blach na zakładkę i linie wypukłych nitów oraz zatrzasków typu dzus.

Zobacz renderingi 3D części i złożonego modelu tutaj

Dodatkowe korzyści z prorder

Preorder, czyli zamawianie przed wypuszczeniem modelu wiąże się w naszym sklepie z dodatkowymi korzyściami. Niedługo po złożeniu takiego zamówienia otrzymasz email z specjalna oferta na inne zestawy, dzięki czemu dobierzesz sobie do wysyłki czego tylko będziesz jeszcze potrzebować. Możesz też podzielić się ta korzyścią z przyjacielem lub z kimkolwiek chesz.

Spiesz się, promocja „preorder” na model F2F-1 kończy się w niedziele!

Kup model F2F-1 w skali 1/48 teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *