Home » Produkty » Myśliwce » Grumman F2F-1 z Attack Squadron – zapowiedź modelu

Ten post dostępny jest także w języku: angielski

Grumman F2F-1 to kolejny model Attack Squadron, który powstał dzięki pasji Marcina. Pierwszy jednosilnikowy myśliwiec pokładowy Grummana został wprowadzony do służby w 1935 roku. Zobacz jak wygląda nasza latająca beczułka i dowiedz się o planowanych modelach samolotu.

Model Grummana F2F-1 powstawał podobnie jak Spitfire XI – z pasji Marcina, jakby mimochodem dla własnej satysfakcji. Zaprojektowana bryła kadłuba została opracowana i wyposażona w detale przez Maćka Wrońskiego.

Grumman F2F-1

Nasza ekipa miała świetną zabawę zgłębiając kolejna konstrukcję z lat 1930. Projektując części modeli mieliśmy na uwadze model F3F z Accurate Miniatures. Obydwa modele, AM i Attack Squadron mają dobrze prezentować się obok siebie w gablocie wielbiciela dwupłatów US Navy.

Grumman Fighter

Model jest dla nas ważny także dla tego, że udało nam się lepiej zaprojektować części, uprościć montaż i produkcje. Zostanie on wypuszczony w standardzie PRO-Set, z blaszką i duża kalkomanią w obydwóch skalach, 1/48 (w lecie 2015) i 1/72 (na jesieni 2015).

Grumman F2F-1 fighter

Zobacz w sklepie Arma Hobby:

1/48 Grumman F2F-1 PRO-Set

Grumman F2F-1 PRO-Set 1/72

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *