Home » Produkty » Myśliwce » Bearcat w skali 1:72 –skrzydła i podwozie

Ten post dostępny jest także w języku: angielski

Nasz model F8F-1 Bearcat zbliża się do już bardzo szybko. Czekamy tylko na blaszki, kabinki vacu i wydruki 3D kołpaka śmigła. W międzyczasie pokazujemy kilka mocnych stron modelu. Replika w skali 1:72 zawiera kilka dodatków, nie spotykanych do tej pory w tej skali. Wszystkie powierzchnie sterowe są odlane oddzielnie. Daje to możliwość ustawienia ich w wybranym przez modelarza położeniu, ale nie tylko,  zobacz więcej na zdjęciu.

f8F Bearcat wing detail 1:72

Wnętrze skrzydła F8F Bearcat ze strukturą konstrukcji jest dobrze widoczne w naszym modelu. Końcówka skrzydła jest dostępna także w wersji przezroczystej.

 bearcat undercarriage legs

Podwozie modelu jest wykonane z uwzględnieniem najdrobniejszych detali, pokrywy są cienkie i odetalowane. Samo mocowanie goleni w skrzydle na duży, dopasowany wcisk gwarantuje odpowiednie jej ustawienie bez żmudnego pasowania. Sprawdziliśmy, że podwozie, pomimo filigranowej konstrukcji jest odpowiednio wytrzymałe do utrzymania modelu. Dodatkowo wzmacnia je pokrywa doklejana z boku.

bearcat fuselage interior

Luk podwozia otwiera się do wnętrza kadłuba. W modelu Bearcata odwzorowane są wszystkie podzespoły widoczne w oryginale od strony luku podwozia.

 tail wheel

Także kółko ogonowe jest przygotowane do łatwego i mocnego zamontowania w ogonie modelu samolotu. Dodatkowe pokrywy wykonane są z blaszki.

Dowiedz się więcej o modelu Grummana F8F Bearcat w skali 1:72 i zajrzyj na jego stronę w naszym sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *